Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć


Fatalna diagnoza w sprawie Gabriela Jesusa
14 lutego 2017; 18:01, KP

Manchester City za pośrednictwem oficjalnej strony klubowej potwierdził medialne pogłoski dotyczące kontuzji Gabriela Jesusa.

Reprezentant Brazylii podczas poniedziałkowego meczu z Bournemouth musiał opuścić plac gry już po 15 minutach, a dokładne badania przeprowadzone w poniedziałek potwierdziły, że 19-latek doznał złamania kości śródstopia.

Na ten moment nie wiadomo ile potrwa przerwa napastnika, ale media spekulują, że można ona wynieść nawet trzy miesiące.

Były zawodnik Palmeiras rozegrał dotychczas dla City pięć spotkań, w których zdobył trzy gole.

 

Źródło: www.mancity.com / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(11)
Prawda ;) Nie mamy problemów kadrowych szczególnie w ataku. Liczę na powrót do kadry meczowej Kelechiego!
15 lutego 2017; 21:13
Niech się lepiej kuruje w spokoju,jest Kun i Kelechi,więc damy radę :)
15 lutego 2017; 20:34
Teraz rekonwalescencja stoi na tak bardzo wysokim poziomie, że potrafią zrobić cuda.. Przykład Milika, mówiono wstępnie o nawet pół rocznym wykluczeniu, a on przy samozaparciu i ogromnym wysiłku włożone w rehabilitacje, wrócił po niespełna 3 miesiącach. A kontuzja nie byle jaka bo naderwał więzadło krzyżowe.. Także miejmy nadzieję, że w przypadku Gabriela Jesusa ta absencja potrwa krócej niż wstępnie się zakłada.
15 lutego 2017; 19:40
@Koldi po części masz rację,ale coraz częściej i głośniej mówi się o trzech miechach przerwy co praktycznie oznacza iż sezon dla Gabriela się skończył,więc pewnie jest coś na rzeczy.Swoją drogą to jeśli Jesus ma wracać nie w pełni zdrowy i ryzykować odnowienie się urazu lub jakieś komplikacje to lepiej poczekać.Chłopak jest młody i dla niego jak i Manchesteru City jego zdrowie powinno być najważniejsze.Jeszcze kupę lat gry w piłkę przed nim.
15 lutego 2017; 18:30
Uraz urazowi nierówny. Nie nakręcajcie się tak na 3 miesiące, bo w praktyce może to wyjść o wiele mniej, o ile wszystko pójdzie pomyślnie.
15 lutego 2017; 18:02
http://www.independent.ie/sport/soccer/premier-league/jesus-could-miss-rest-of-citys-season-35452770.html Najgorszy scenariusz coraz bardziej prawdopodobny niestety.
15 lutego 2017; 17:33
Zawsze los musi platac figle. . Wielka szkoda.. Walcz chłopie o jak najszybszy powrót na murawę!!
15 lutego 2017; 00:03
Japierdziele ! Tak dobrze wszystko szło ! Aguero dawaj !
14 lutego 2017; 22:10
Jeśli tak jest w rzeczywistości, to Gabriel ma z głowy sezon. Mamy dużego pecha w tym sezonie. Najpierw Gundogan, który rozgrywał bardzo dobry sezon, teraz Jesus, który okazał się lekarstwem na nasze problemy. Nie wiem, jaki plan ma Guardiola ma plan na Monaco ale Aguero powinien zagrać z Huddersfield. Sergio musi się ogrywać, by postraszyć na poważnie lidera Ligue 1.
14 lutego 2017; 20:57
jak pisałem na czacie 2-3 miesiące to jeśli zdecyduje się na operację, bez to około miesiąc, ale z ryzykiem odnowienia... osobiście jeśli tak by wyglądała sprawa to już lepiej jakby ją przeszedł niż potem znowu przez to wypadł...
14 lutego 2017; 19:53
Ja ********, trzy miechy?Toż praktycznie chłopak ma z głowy ten sezon :(

Mam nadzieję iż Jesus wróci szybciej.Kiedyś miałem złamaną kość śródstopia a noga wróciła do pełnej sprawności już po około 6 tygodniach.
14 lutego 2017; 19:00