Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć


Guardiola: Różnica między nami, a Chelsea jest zbyt duża
14 lutego 2017; 18:52, KP

Manchester City przegrał tylko raz w ostatnich ośmiu spotkaniach i dzięki wygranej z  Bournemouth awansował na drugie miejsce w tabeli angielskiej Premier League.

Szkoleniowiec The Citizens, Pep Guardiola nie uważa jednak, aby jego zespół znajdował się w walce o mistrzostwo Anglii, twierdząc, że strata do Chelsea wciąż jest bardzo duża. 

Hiszpański trener chce, aby jego drużyna kontynuowała dobrą passę i skupiła się na wygrywaniu kolejnych gier.

- Ważną rzeczą jest, aby skupić się na ostatnim półtora miesiąca sezonu - rozmawialiśmy już o tym. Teraz chce, abyśmy skupili się tylko na każdym kolejnym meczu i poprawiali naszą grę.

- Różnica do Chelsea jest jeszcze duża, ale bardzo, bardzo trudno jest wygrać wszystkie gry.

- Różnica jest zbyt duża, aby mówić, że walczymy z Chelsea o mistrzostwo. Nie wygrali swojego meczu, ale grali bardzo solidnie i mogli zdobyć komplet punktów.

- Musimy skupić się na kolejnym meczu w pucharze i zobaczymy, co się stanie w przyszłości. 

Źródło: www.mancity.com / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(5)
@Koldi pełna zgoda.Nie ma co krzyczeć o walce o majstra przy takiej stracie punktowej.Pep doskonale wie co robi,próbuje ściągnąć presję z zespołu która mogłaby plątać im nogi.Trzeba hurtowo gromadzić punkty i tyle.A jeśli uda się zniwelować stratę do CFC do 2/3 punktów to wtedy zaczniemy rozmawiać o mistrzostwie.
15 lutego 2017; 18:15
@Pani Hart - prosta filozofia, zdejmowanie presji z zespołu, nic więcej.

Pep doskonale wie o co gra - mentalność zwycięzcy.
15 lutego 2017; 18:06
Sorry Pep, ale w wypowiedziach to dobry nie jesteś... Za duża różnica ? Przepraszam bardzo... Każdy zna PL i wie, że wszystko jest możliwe... Jeszcze zobaczymy
14 lutego 2017; 22:07
Guardiola wychodzi z założenia: zobaczymy, co wyniknie w przyszłości. Z jednej strony to dobrze, że Pep nie dzieli skóry na niedźwiedziu, z drugiej kibiców mogą trochę martwić takie wypowiedzi.
14 lutego 2017; 20:52
Bardzo dobre podejście.
14 lutego 2017; 20:19