Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć


,,Iheanacho wróci silniejszy"
17 lutego 2017; 12:03, KP

Były pomocnik Chelsea FC, a obecnie zawodnik chińskiego Tianjin Teda - John Obi Mikel jest przekonany, że Kelechi Iheanacho udowodni jeszcze swoją wartość w zespole Manchesteru City.

Utalentowany 19-latek pełnił rolę zmiennika Sergio Aguero, ale wraz z pojawieniem się w klubie Brazylijczyka Gabriela Jesusa, został pomijamy przez trenera Pepa Guardiolę przy ustalaniu kadry meczowej.

Reprezentant Nigerii wierzy, że jego kolega z kadry, wróci silniejszy po tej fazie swojej kariery.

- Iheanacho stanie się lepszym piłkarzem po tej fazie swojej kariery - powiedział 29-letni pomocnik.

- To silny chłopak, myślący bardzo pozytywnie. Myślę, że odzyska swoje miejsce w zespole, ale po prostu musi ciężko pracować na treningach i czekać na swoją szansę. Jeśli ją otrzyma, wiem że ją wykorzysta.

- Każdy piłkarz chce grać, a kiedy nie znajdziesz się w kadrze meczowej, możesz czuć się zniechęcony. Jeżeli chodzi o mnie, to nauczyłem się wyciągać pozytywy z każdej sytuacji.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(4)
Oby miał ku temu okazję już w najbliższą sobotę przeciwko Huddersfield.
17 lutego 2017; 18:53
On zawsze umiejętnie grał a jak by miał być jeszcze sliniejszy... Mamy teraz wspaniałych napastników :)
17 lutego 2017; 15:58
Fajnie by było zobaczyć Iheanacho w najbliższym meczu z Huddersfield, lecz nie wiadomo, czy byłby gotowy kondycyjnie w 100 %. Kelechi to duży talent, lecz uważam, że najlepszą opcją dla Niego na lato była by zmiana klubu. Troszkę Mu jeszcze brakuje do poziomu City.
17 lutego 2017; 15:26
Również uważam, że będzie walczył o swoje. Jeśli jednak sytuacja będzie się powtarzać i Pep nadal będzie pomijał Nigeryjczyka to czas na zmianę klubu w letnim okienku.
17 lutego 2017; 14:12