Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć


[KONKURS] Wygraj koszulkę Manchesteru City!
26 lutego 2017; 09:05, KP

ManCity24.pl ma aspiracje, aby stać się głównym centrum wiedzy o Manchesterze City w Polsce. Aby tak się jednak stało, potrzebujemy Waszego wsparcia i zaangażowania.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym zwycięzca otrzyma koszulkę Manchesteru City widoczną na poniższym zdjeciu.

Co zrobić, aby wygrać? Chcemy docenić Waszą kreatywność i zdolność logicznego myślenia, ale nie zmienia to faktu, że zasady konkursu są dziecinnie proste.

Wystarczy zarejestrować się na stronie ManCity24.pl i komentować publikowane przez nas artykuły oraz brać udział w dyskusji z innymi fanami Manchesteru City. Innymi słowy: Waszym zadaniem jest po prostu czynny udział w życiu serwisu. W zamian nagrodzimy kogoś z Was koszulką.

Konkurs trwa do końca lutego. Wówczas też ogłosimy zwycięzce. Zapraszamy!

Źródło: www.mancity24.pl / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(28)
O!!!!!! jaka fajna koszulka :D
20 lutego 2017; 22:22
W sumie racja
15 lutego 2017; 18:35
@Obywatelna6 podejrzewam,że rozmiar będzie taki jaki zażyczy sobie zwycięzca ;)
15 lutego 2017; 18:16
Jakich rozmiarów ta koszulka?
15 lutego 2017; 15:00
Konkurs jest fajny a koszulka piekna. Dobrze że strona sie rozrasta i staje sie tak cennym zrodlem informacji o City. Fajnie byloby gdyby dzieki tej stronie bedzie coraz wiecek kibiców City w Polsce
6 lutego 2017; 21:12
Fajna inicjatywa i fajna koszulka. Postaram się
6 lutego 2017; 14:37
Bardzo fajnie ze powstała taka strona. Będzie można więcej się dowiedzieć O mojej ulubionej drużynie. Inni fani tej oto drużyny także będą informowani O sukcesach Ale i też O upadkach MC. I to mi się podoba.
5 lutego 2017; 12:09
Nie no adminowi to ja wierzę, pytałem z ciekawości co udało Ci się przydob****** :D
4 lutego 2017; 15:58
@Piłkomaniak23 koszulkę City tylko trochę w innym stylu. ;) może znajdę czas, aby wstawić zdjęcie. :) w każdym razie konkurs jak najbardziej realny i nie było większych problemów z wysyłką. :)
4 lutego 2017; 15:52
a nie wystarczy poprosić ?? :P
4 lutego 2017; 15:24
Super koszulka
4 lutego 2017; 10:54
Szczerze? Do tej pory nawet nie wiedziałem, że można się tu zarejestrować :D
3 lutego 2017; 21:53
Właśnie coś mi się przypomina @Neatho :) a co to to było dokładnie? ;)
3 lutego 2017; 18:13
bardzo fajnie, że jest znów ta fajna inicjatywa wreszcie będzie więcej komentarzy. :) jako, że ja już raz wygrałem to nie chce brać udziału teraz w tym konkursie, aby inni też coś mogli zdobyć. ;)
3 lutego 2017; 18:03
koszuleczka malinka <3
3 lutego 2017; 16:18
każdy chce ją mieć :D
2 lutego 2017; 20:29
Kawał dobrej roboty z tej koszulką, ciekawa inicjatywa, oby tak dalej ! :)
2 lutego 2017; 17:20
Aż postanowiłem się zarejestrować : )
2 lutego 2017; 09:42
To jest to ;)