Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć


Manchester City będzie blokował oferty z Harta
16 lutego 2017; 15:34, KP

Manchester City zamierza blokować oferty z Joe Harta podczas letniego okienka transferowego, donoszą brytyjskie media.

Reprezentant Anglii przebywa obecnie na wypożyczeniu we włoskim Torino, ale wraz z zakończeniem okresu jego trwania prawdopodobnie będzie rozglądał się za nowym pracodawcą.

Włosi nie są w stanie na dłuższą metę opłacać pensji takiego zawodnika jak Hart, a podczas trwania wypożyczenia, część jego wynagrodzenia pokrywa Manchester City.

29-letni Anglik był w ostatnim czasie łączony z przenosinami do takich klubów jak Chelsea i Liverpool, ale według informacji z Wysp Brytyjskich, przenosiny do tych zespołów są bardzo podobne.

Wszystko za sprawą kierownictwa The Citizens, które zamierza blokować wszystkie oferty za Harta pochodzące od klubów z tak zwanej wielkiej czwórki.

Jakiś czas temu zainteresowanie Hartem wykazywał także West Ham i transfer do tego klubu wydaje się być o wiele bardziej realny.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(26)
Głównie Real będzie chciał mieć go u siebie.. Ale czy sam Belg będzie chciał zmiany otoczenia ? Pewnie że sypnie Abramowicz kasą, jeszcze jak wygrają ligę to raczej każdy z zawodników dostanie osobisty wypasiony samochód i na tym się nie skończy ..
17 lutego 2017; 23:06
@Piłkomaniak23 Chelsea słynie z zatrzymywania graczy za wszelką cenę, czego przykładem jest Costa. Courtois jest na Stamford Bridge szalenie ważną postacią, więc Abramowicz na pewno da mu wyższą pensję, by został.
17 lutego 2017; 20:54
Piona :)
17 lutego 2017; 18:59
Napisałem o tym tercecie bo siedzę w lidze niemieckiej i obserwuje ja na co dzień i to solidni bramkarze.. Moares nie wiem nie znam się nie widziałem go w akcji na co dzień .. A z tym 50/50 to wiadomo że z każdy transfer przeprowadzony to fifty-fifty.
17 lutego 2017; 18:22
Spoko luz ziomek
17 lutego 2017; 18:18
@Piłkomaniak daruj sobie te drwiny.Albo rozmawiamy na poziomie albo kończymy......

Wracając do tematu:

1.Plotki o Moraesie pojawiają się dłuższy czas,już w lecie wróbelki o tym ćwierkały jak dobrze pamiętam i nie jest to wynik ostatniego meczu w jego wykonaniu;
2.O zainteresowaniu Manchesteru City bramkarzem Benfici donosi dziennik sportowy O Jogo,ten sam który 'wróżył' transfer Fernando na Etihad Stadium,więc źródło przynajmniej niezłe;
3.Nie twierdzę,że transfer zostanie przeprowadzony na 100%,ale coś na pewno jest na rzeczy,bo zbyt długo już o tym się pisze,a i źródło nienajgorsze(patrz punkt wyżej);
3.Nigdzie nie pisałem,że w przypadku transferu Moraes na pewno się sprawdzi.Transfer obarczony podobnym ryzykiem jak każdy inny,z nielicznymi wyjątkami.Wystarczy przytoczyć choćby Bravo którym wszyscy albo prawie wszyscy się jarali a jak na razie wyszedł klops;
4.Brakuje mi konsekwencji w Twoich wypowiedziach,bo pod tym samym artykułem w jednym komentarzu piszesz iż powinniśmy najechać Bundesligę by wyciągnąć kogoś z tercetu Korn/Leno/Sommer by w drugim stwierdzić iż gość z innej ligi nie musi odpalić;

Pozdro i bez spiny :)

17 lutego 2017; 18:12
Odejście Courtois z Chelsea wcale nie jest takie nie realne ;)
17 lutego 2017; 16:19
Szczerze powiedziawszy niespecjalnie wierzę w plotki łączące Harta z Chelsea. Coraz mniej wierzę w odejście Curtois. O Harta latem może się postarać Liverpool, lecz uważam, że nie możemy wzmacniać rywala z czołówki.
17 lutego 2017; 16:17
Hmm... Zobaczy sie jak to będzie ogarnięte , ale moim zdaniem On jak już chcą Go dosłownie wywalić to zasługuje na taki klub jak np. Chelsea
17 lutego 2017; 15:53
To prawda, lecz Bravo nie jest tak kiepskim bramkarzem, żeby mógł narzekać na brak ofert.
17 lutego 2017; 15:18
a co do Bravo to jeśli nie znajdzie się kupiec na niego, to pewnie klub nie przedłuży kontraktu z Willym i Bravo bd rezerwowym...
17 lutego 2017; 00:35
Nie oszukujmy się, że wróci... Hart sam zdecydował, że chce odejść niż zostać i walczyć o msc w bramce... taka prawda... oczywiście życzę mu jak najlepiej, bo ciężko opisać to co zrobił dla klubu... podobno Torino bd mogło go odkupić po sezonie za 15 mln funtów...
17 lutego 2017; 00:31
Kurcze, Bravo nie gra, szejkowie szukają nowego bramkarza na następny sezon, to czemu Claudio miałby zostać z Nami? Poszukiwania nowego bramkarza po 5 miesiącach gry Bravo w City to znak, że ten źle się spisuje i właściciele klubu oraz sztab szkoleniowy nie są z Niego zadowoleni. Jak
dla mnie Bravo podstawowym bramkarzem City na następny sezon nie będzie, więc niech szuka sobie nowego klubu.
16 lutego 2017; 23:26
Transfer z innej ligi to zawsze 50/50. Więc, jeśli przyjdzie Moares, też nic pewnego czy z odpali przychodząc z ligi portugalskiej ;P
16 lutego 2017; 21:54
No cóż, każdy ma swoje zdanie ;)
16 lutego 2017; 21:53
O Moraesie w kontekście City mówi się od dawna,a nie od dziś ;)
16 lutego 2017; 21:12
https://twitter.com/City_Watch/status/832246000962015232

@Piłkomaniak23 w Liverpoolu to sikali po kolanach na wieść iż przychodzi Karius a wszyscy wiemy jak to wygląda,więc tych zaciągów z Bundesligi nie byłbym taki pewien ;)
16 lutego 2017; 21:11
W lutym to zawsze pojawiają się plotki i przeważnie one też nie wiem czy coś pewnego z tym Edersonem, jeden przyzwoity mecz w Lidze Mistrzów i my już zaginany na nim parol ? :P
16 lutego 2017; 21:11
@Obywatel82 skąd te informacje masz o Edersonie?
16 lutego 2017; 21:05
Zgadza się, ale błędem jest, że nie uderzymy w niemiecką ligę z bramkarzem, jest wielu świetnym zawodników na tą pozycję.. Sommer, Leno,Horn..