Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć


Moratti: Chciałbym kiedyś zobaczyć Gabriela Jesusa w Interze
15 lutego 2017; 12:12, KP

Były prezydent Interu Mediolan, Massimo Moratti wyznał w rozmowie z mediami, że chciałby zobaczyć pewnego dnia Gabriela Jesusa w koszulce mediolańskiego klubu.

Reprezentant Brazylii w wielkim stylu wkomponował się do składu Manchesteru City, a Moratti  zdradził, że gra Brazylijczyka obudziła w nim ponownie miłość do futbolu.

- Gabriel Jesus to wspaniały piłkarz. Chciałbym zobaczyć jak pewnego dnia gra w barwach Interu Mediolan.

- Jesus sprawił swoją grą, że ponownie poczułem w sobie miłość do futbolu. Nie często można oglądać, aż tak utalentowanego piłkarza, który ma w sobie taką miłość i pasję do tego sportu. Ciężko opisać to, co działo się ze mną, kiedy oglądałem Gabriela Jesusa.

- Nie sądzę, aby Inter popełnił błąd pozyskując Gabigola zamiast Jesusa - to dwaj zupełnie różni piłkarze. Gabriel Jesus po prostu natychmiast pokazał, co potrafi.

Gabriel Jesus w ostatnim meczu z Bournemouth doznał złamania kości śródstopia i czeka go kilkutygodniowa przerwa w grze.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(5)
Wiara czyni cuda ;d
15 lutego 2017; 18:39
Pomarzyć zawsze można ;)
15 lutego 2017; 18:11
Zgadza się, Inter chce powrotu do topki.. Włodarzom klubu marzą się takie sukcesy jakie klub osiągnął 6-8 lat temu. De Boer okazał się niewypałem jeśli chodzi o trenera, za to Stefano Pioli powoli zaczął ogarniać drużynę, i wyniki są lepsze..
Dobrze świadczy o naszym nabytku, że dopiero zaczął odgrywać pierwsze mecze w nowej kulturze gry w piłkę, a już ma zainteresowanie ze strony byłego prezydenta..
Niech jak najszybciej wraca do w pełni sił i niech dalej zadziwia nas swoim kunsztem inteligencji boiskowej..
15 lutego 2017; 16:29
Nie ma to jak widziesz Go w barwach City
15 lutego 2017; 16:26
Program Interu na następne lata wydaje się ciekawy, mają teraz dobrego trenera. Wyniki tego zespołu przyjdą ale za góra 2-3 lata. Teraz wszyscy wszystkich łączą z grą na San Siro. Sorry, ale w parze z pieniędzmi muszą iść wyniki. Na ten moment przejście z topowego klubu występującego w LM do Interu to dwa kroki wstecz.
Oby Gabriel cieszył Nas na długo swoją grą. To facet wart więcej niż chociażby przeterminowany Pogba.
15 lutego 2017; 14:47