Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć


Neuer skomentował zainteresowanie Manchesteru City
15 lutego 2017; 17:57, KP

Bramkarz Bayernu Monachium, Manuel Neuer odpowiedział na medialne spekulacje łączące go z transferem do Manchesteru City.

Drużyna dowodzona przez Pepa Guardiolę ma problem z posadą pozycji bramkarza. Pozyskany latem z FC Barcelony Claudio Bravo dotychczas nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań, a jego zmiennik, który w ostatnim czasie wskoczył do podstawowego składu - Willy Caballero, latem wypełni swoją umowę z klubem.

Reprezentant Niemiec poinformował jednak, że jest zadowolony z zainteresowania jego osobą, ale czuję się szczęśliwy w Monachium, a na dodatek nie otrzymał żadnego telefonu w kwestii transferu do Anglii.

- Nie było żadnego kontaktu z Manchesterem City. Wiele razy podkreślałem, że jestem szczęśliwy i zadowolony tutaj w Monachium i właśnie przedłużyłem - powiedział Neuer w rozmowie z dziennikarzami.

- Cieszę się z zainteresowania moją osobą, ale nie ma o czym mówić. Pep nadal ma mój numer telefonu, ale nie zadzwonił do mnie, więc wszystko jest po staremu.

Źródło: www.bild.de / www.bild.de


KOMENTARZE(40)
@Piłkomaniak23 i @Obywatel82! Wyluzujcie! Bardzo sprytnie nabijacie sobie posty.
Wracając do tematu, trzeba sobie zdać sprawę z tego, że o nowego bramkarza będzie ciężko. Ederson to duży talent, ostatnio notuje coraz lepsze występy ale jest on też w zainteresowaniu innych klubów. Mi imponuje Tom Heaton. Może dziwnie to zabrzmi. Wiem, że ma 31 lara ale jest doświadczony i bardzo dobrze zna PL, poza tym notuje bardzo dobry sezon. Sam jestem ciekaw, jak potoczy się Nasze polowanie na bramkarza.
17 lutego 2017; 21:27
Sorry,ale czy Ty czytasz co ja piszę czy odpowiadasz komuś we własnej wyobraźni? hehehe Napisałem,że masz pewnie więcej komentarzy i chodziło mi o okres od 1 lutego oraz że JA nie skomentowałem żadnego artykułu sprzed lutego tego roku :)
17 lutego 2017; 20:42
Moderator dobrze wie co zrobi ..
Skoro jestem tu od końcówki roku 2015 to jak miałem nie skomentować artykułu sprzed lutego ? Jeszcze masz coś mi do zarzucenia?
17 lutego 2017; 20:36
*nie napisałem żadnego komentarza pod artykułem sprzed lutego tego roku - powinno być.

Do moderacji: proszę o nie liczenie tego posta w konkursie.
17 lutego 2017; 20:31
E tam,postów masz pewnie więcej a ja nie napisałem żadnego komentarza sprzed lutego tego roku,więc Twoja teoria ma mało wspólnego z rzeczywistością.No i skoro dla Ciebie półtorej zdania = jakość to rzeczywiście u Ciebie z nią nie najgorzej hehehe
17 lutego 2017; 20:29
Zobacz nawet ja taki pomysłowy nie jestem.. niezły cwaniaczek z Ciebie.. ilość< jakość . No cóż ..
17 lutego 2017; 20:23
Co masz na myśli?Pytam o te Twoje możliwości i to,że ze mną jest wesoło.

P.S. Jeśli na prawdę chcesz wygrać to mam dobrą radę(w sumie też nie do końca fair :D ) Zacznij *********** komentarze pod artykułami sprzed roku,nikt z nas userów nie zetnie się a moderacja nie zaznaczyła ,że takie wpisy nie będą liczone hahaha
17 lutego 2017; 20:22
Nie znasz moich możliwości.. A myślałem że w marcu słuch o Tobie zaginie.. Ja się cieszę, będzie wesoło ..
17 lutego 2017; 20:10
Stronę obserwuję od dawna a zarejestrowałem się rzeczywiście pod wpływem konkursu i nagrody.Na koszulce w sumie mi nie zależy,na wygranej już trochę tak - ot by zaspokoić swoją próżność hehehe Na razie mi się podoba,więc jest szansa iż będziesz musiał męczyć się ze mną dłużej ;) A nie tylko do końca lutego ;)

Na swoją obronę dodam,że przynajmniej wygrać próbuję uczciwie a nie dzieląc półtorej zdania na dwa komentarze :D

Pozdro.

17 lutego 2017; 20:08
I mówi to kibic który zalogowal się po to by ja tylko zgarnąć. Serio udzielasz się po coś ? Jak by konkurs nie został zorganizowany to by Cię tu nie było więc wiesz ... w przeciwieństwie do Ciebie to ja już trochę jestem.. A i myślisz że liczy się ilość A nie jakość i kreatywność.. uważam, że nabijasz tylko te komentarze by przescignać mnie w ilości ich i mieć głupią satysfakcję ;) Z fartem
17 lutego 2017; 19:56
Widzę,że masz fajny sposób na nabijanie postów:dzielenie myśli na dwa komentarze :D Koszulka już jest Twoja hehehehe
17 lutego 2017; 19:49
I to jest całe piękno :) Ja mam swoje zdanie a Ty swoje ;)
17 lutego 2017; 19:45
Serio .. Zakopmy ten topór wojenny ..
17 lutego 2017; 19:43
A czy ja Twoich nie toleruje?Z niektórymi się nie zgadzam i próbuje przedstawić argumenty dlaczego.Raz wyjdzie mi lepiej a raz gorzej,tyle w temacie.Nie rozumiem do czego pijesz.....
17 lutego 2017; 19:39
Być może :P
Pewnie każdy ma prawo do komentowania, ale równocześnie tolerować poglądy innych, jeśli się nawet z tym nie zgadzamy.
17 lutego 2017; 19:23
Po to chyba m.in. jest możliwość komentowania pod artykułami jak i cała ta strona - by wyrażać i wymieniać się poglądami :) Pisząc o 'szarym fanie City z Polski' miałem na myśli siebie.Jakiś spięty jesteś :D
17 lutego 2017; 19:21
Nie będziemy się cisnąć, bo ktoś musi tu być mądrzejszy, wypisuj sobie co chcesz, nie każdy ma takie poglądy jak ty !
17 lutego 2017; 18:57
Haha :) A ty gościu z Zachodu
17 lutego 2017; 18:54
@Obywatelna6 nie uwziąłem i transferu nie klepnąłem :) Uważam go jedynie za prawdopodobny,Reszta to tylko rozważania szarego fana City z Polski ;)
17 lutego 2017; 18:47
Kurcze, uwziąłeś się na transfer Edersona.
16 lutego 2017; 23:10