Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć


Otamendi łączony z powrotem do Hiszpanii
15 lutego 2017; 12:56, KP

Defensor Manchesteru City, Nicolas Otamendi łączony jest z powrotem do hiszpańskiej La Liga.

Były zawodnik Valencii przeniósł się do zespołu Nietoperzy do klubu z Etihad Stadium latem 2015 roku i niemalże od razu stal się bardzo ważną postacią formacji obronnej The Citizens.

Według najnowszych raportów z rynku transferowego, reprezentant Argentyny znalazł się w kręgu zainteresowań Realu Madryt.

Z ekipą Królewskich wraz z końcem sezonu prawdopodobnie pożegna się Pepe, który łączony jest z wyjazdem do Chin, a Otamendi miałby wypełnić lukę w formacji obronnej Realu Madryt.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(5)
Kolejna plotka. Choć niewykluczone, że Otamendi opuści City latem. Szejkowie, gdy Go kupowali pewnie liczyli na nieco więcej. Latem transfer środkowego obrońcy jest konieczny. Jeśli Otamendiemu przybędzie nowy konkurent do gry, to ten może odejść. Ale na pewno nie do Realu. Niewykluczone, że do słabszego klubu niż City.
15 lutego 2017; 21:32
Myślę, że to zły ruch, a po Moich obserwacjach Pep lubi Otamendiego, a Jemu Samemu bardzo dobrze się gra u Nas :)
15 lutego 2017; 21:27
Otameni jest solidny i w zasadzie na tym się kończy. Nasza obrona wrażenia nie robi, tak naprawdę 70 procent jej siły to zdrowy Kompany, a 30% to kwestia kto zagra obok niego, stąd takie problemy w ostatnim czasie. Na całe szczęście jakoś się to unormowało.

Co do samego Otamendiego, to nie wierzę w ten transfer. Real przez kilka lat szykował Varane'a, więc pewne WRESZCIE da mu szansę.
15 lutego 2017; 18:05
Po Otamandim spodziewałem się trochę więcej.Przychodził jako najlepszy defensor La Liga i spodziewałem się iż razem z Kompanym stworzą skałę nie do przejścia.Stało się inaczej,ale to raczej wynik wielu niekorzystnych czynników niż wina samego zawodnika.Na miejscu Pepa i włodarzy MCFC nie pozbywałbym się zawodnika tej klasy mimo,że jak do tej pory nie spełnia do końca pokładanych w nim nadziei.
15 lutego 2017; 17:59
Ogólnie rzecz biorąc to Nicolas nieźle sobie radził w lidze hiszpańskiej.. Tylko czy chce być zmiennikiem ?
15 lutego 2017; 16:14