Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć


Stones: Chciałem być taki jak on
15 lutego 2017; 12:28, KP

Defensor Manchesteru City, John Stones zdradził na jakim zawodniku wzorował się na samym początku swojej przygody z futbolem.

Reprezentant Anglii wyznał, że jeszcze na etapie szkolnym robił wszystko co w swojej mocy, aby upodobnić swoją grę do Davida Beckhama.

- Na placu zabaw w szkole udawałem, że jestem Davidem Beckhamem. Myślę, że każde dziecko, które ogląda piłkę nożną wybiera sobie idoli w pewnym momencie i stara się na nich wzorować.

- Dla mnie był nim David Beckham i próbowałem podcinać piłki w taki sam sposób jak on i grać długie, krzyżowe podania.

- Byłem skrzydłowym i cały czas próbowałem grać tak jak on. Na początku mojej kariery także chciałem grać na tej pozycji, ale mając około 15-16 lat, powiedziano mi, że mam najlepsze predyspozycje jako środkowy obrońca.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(4)
Każdy ma dzieciństwie ulubionych zawodników i idoli, ja na przykład podziwiam Silvę. Aczkolwiek nie sądziłem, że John wymieni piłkarza Manchesteru United, myślałem, że powie: moim wzorem był wielki piłkarz, Kompany, zawsze chciałem grać tak dobrze jak on. Z tą pierwotną pozycją Stones'a to trochę niespodzianka.
16 lutego 2017; 21:00
Cóż każdy za dzieciaka miał jakieś marzenia a Stones w dużej części na pewno je spełnia.Tylko pozazdrościć.
15 lutego 2017; 18:22
Z taką techniką jaką Pan dysponujesz, Panie Stones, to po prostu nie mogłeś zostać skrzydłowym. Chyba, że w Dolcanie Ząbki :)
15 lutego 2017; 18:08
O proszę tego się nie spodziewałam ;)
15 lutego 2017; 16:30