Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć


,,To zawodnik, który może zainteresować Guardiolę"
15 lutego 2017; 18:27, KP

Były pomocnik Barcelony, Xavi uważa, że Pep Guardiola może próbować pozyskać pomocnika Arsenalu FC, Jacka Wilshere'a do Manchesteru City wraz z końcem obecnego sezonu.

Wilshere, który przebywa obecnie na wypożyczeniu w Bournemouth poinformował na początku tego miesiąca, że nie jest pewny, jak będzie wyglądała jego przyszłość po zakończeniu wypożyczenia w zespole Wisienek.

Według Xaviego, Guardiola od zawsze był wielbicielem umiejętności 25-letniego zawodnika i z całą pewnością może pokusić się o jego transfer na Etihad Stadium.

- Wiem, że Pep zawsze miał wiele szacunku do Wilshere'a - pamiętam, że bardzo zaimponował wielu piłkarzom Barcelony, kiedy graliśmy z nimi w 2011 roku.

- Ja także byłem pod wrażeniem jego gry tego wieczoru i wiem, że jest to zawodnik, który może interesować Pepa. Rozmawialiśmy dużo o nim - to nie był występ, który łatwo zapomnieć.

- Pod względem technicznym jest to typ gracza, który uwielbia Pep. Jego jedynym problemem są kontuzje Gdyby nie urazy, jestem pewien, że Wilshere byłby teraz jednym z najlepszych pomocników na świecie.

- W tej chwili jest w dobrej formie, a jeśli pojawi się szansa do pozyskania go latem, jestem pewien, że Pep będzie tego próbował.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(17)
Panowie nie wszyscy się tak pięknie starzeją jak Pirlo.Toure jest w takim wieku iż dłuższy kontrakt niż roczny to ryzyko ze strony klubu.Oczywiście to tylko moje zdanie i nie wszyscy muszą się z nim zgadzać.Poczekajmy do lata,a wtedy na pewno będziemy mądrzejsi :) Co do Delpha to gość ma wielki atut,a mianowicie jest homegrown i w przypadku jego pożegnania potrzebny byłby transfer gościa o takim statusie.I tu znowu przychodzi mi na myśl Hart hehehehe
17 lutego 2017; 19:16
Zwróć uwagę że Pep chwali Touré za wielkie poświęcenie dla klubu na boisku i poza nim. Prawdopodobnie przyjdzie do klubu środkowy pomocnik i może jakiś ofensywny. Też uważam, że to konieczne, bo z klubu odejdzie Fernando i prawdopodobnie Delph (w tym przypadku chyba wypożyczenie) ale Yaya w pełni zasłużył na nowy kontrakt swoją grą, która jest naprawdę dobra. Czemu miałby odchodzić, tylko dlatego, że ma 34 lata?!
17 lutego 2017; 15:16
To, że trener kogoś regularnie wystawia to nie znaczy, że nie odejdzie... patrz nasi obrońcy. ;) czy Toure odejdzie to wielka niewiadoma, na pewno bliżej pożegnania jest fernando,delph, navas i nasri... i jeśli nie kupimy jakiegoś śpd to Toure jeszcze sezon z nami zostanie.
17 lutego 2017; 00:45
Sądzicie, że Yaya nie ugra jeszcze co najmniej dwóch lat na takkm poziomie, jaki teraz prezentuje? Przestańcie gdybać i przypuszczać, że zaraz usiądzie na ławce i będą szejkowie opłacać emdrytę. Trochę wiary w zawodników!
Poza tym Yaya bardzo by pomógł w aklimatyzacji ppotencjalnych graczy.Uważam, że powinien podpisać nowy kontrakt, może już nawet teraz po cichu został parafowany.
16 lutego 2017; 23:31
A myślisz że wszystkie ruchu transferowe czy przedłużanie kontraktów to media będą o tym trąbić ? Nie które kluby robią to po cichu ...
16 lutego 2017; 22:34
Hola hola... dalem przykład tylko... gdyby tak się stało ..
16 lutego 2017; 22:31
@Piłkomaniak wspominał o kilkuletniej umowie dla Toure ;)

A co niby ma wskazywać iż Yaya zostanie u nas na dłużej?Nikt z klubu,sam zawodnik czy ktoś z jego najbliższego otoczenia o nowej umowie nawet się nie zająknie.Mało tego,nawet bulwarówki milczą w tym temacie co tylko potwierdza moje przypuszczenia iż Toure bliżej do odejścia niż przedłużenia kontraktu.

Jeśli ktoś w klubie wpadłby na pomysł 3-letniej umowy dla Iworyjczyka to najpóźniej za dwa sezony mielibyśmy w klubie emeryta pobierającego z klubowej kasy co tydzień 200tys. funtów.Rozumiem,że zawdzięczamy Yaya sporo,ale polecam trochę realizmu ;) Bez urazy oczywiście.
16 lutego 2017; 20:55
@Obywatel82 Nikt nie mówi o kilkuletniej umowie dla Yaya, lecz nie zanosi się, by Iworyjczyk opuścił Nas latem. On cały czas potrafi grać na wysokim poziomie, poza tym to duży zapas wiadomości dla młodszych i potencjalnych nowych piłkarzy. Nowa umowa na 2-3 lata powinna być podpisana.
16 lutego 2017; 20:45
Toure w maju skończy 34 lata.Kikuletni kontrakt dla zawodnika w tym wieku to strzał w kolano,jeszcze przy takiej tygodniówce.Jeśli miałby przedłużyć umowę to na sezon,maks dwa.A i na to się nie zanosi.
16 lutego 2017; 20:09
To by był fajny ruch... Jaa nadal liczę na Toure i mam nadzieję, że zostanie :)
15 lutego 2017; 21:32
Może parafować nowo kilkuletni kontrakt, a okazać się może że na stałe zasiądzie na ławce, piłka to piękny nieobliczalny sport, i pisze nie bywałe scenariusze :) Szykuje się rewolucja, ale nie powiem doświadczenie na treningach jest obowiązkowe.
15 lutego 2017; 21:16
Touré zostanie. Spokojnie! Jeśli sam trener Go chwali i regularnie wystawia, to czemu miałby odejść? Nie nakręcajmy się. Jego nowa parafka to formalność.
15 lutego 2017; 21:01
Nie zapominam,ale Toure raczej odejdzie a Fernandinho ma już 32 lata.Jest jeszcze Fernando,ale jemu Pep zbytnio nie ufa,więc na moje transfer środkowego pomocnika w lecie jest konieczny.
15 lutego 2017; 20:32
Nie zapominajmy o Gundoganie. On też jest częścią zespołu i wróci po kontuzji ;)
15 lutego 2017; 19:42
@Obywatelna6 akurat odejście Toure jest bardzo możliwe po zakończeniu obecnego sezonu.Z końcem czerwca kończy mu się umowa a o jej przedłużeniu cisza.

W lecie transfer środkowego pomocnika jest koniecznością.
15 lutego 2017; 19:06
Jack Wilshere to moim zdaniem świetny piłkarz, uniwersalny i twardy. Byłby lepszy, gdyby nie kontuzje. On jest zbyt podatny na kontuzje, by grać w City, choć powinien grać w lepszym klubie niż Bournemouth. U Nas dla Jacka byłaby zbyt duża rywalizacja, przecież nie zanosi się na transfery Touré, Ferny, Silvy itd. A przecież Wilshere po kontuzji potrzebuje dużo grania. Mimo to życzę mu powodzenia w dalszej karierze.
15 lutego 2017; 18:43
Zbyt szklany, nie potrzeba nam kolejnego wielbiciela gabinetów lekarskich.Czy przypadkiem Wilshere nie zszedł w poniedziałkowym meczu właśnie przeciwko nam z powodu urazu?
15 lutego 2017; 18:35