Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć


Toure: Musimy inspirować się historią
14 lutego 2017; 18:36, KP

Yaya Toure pełni w ostatnim czasie funkcję głównego motywatora w Manchesterze City. 

Iworyjski piłkarz w swoich ostatnich wywiadach cały czas podkreślał, że Obywatele znajdują się w ścisłym centrum walki o mistrzostwo Anglii w dalszym ciągu podtrzymuje taki punkt widzenia.

Były zawodnik Barcelony uważa, że City musi inspirować się 2012 i 2014 rokiem, kiedy to zostało mistrzem Anglii, atakując pierwsze miejsce z dalszych lokat.

- Mamy w tym momencie dość dużą stratę do Chelsea, ale sposób w jaki gramy, pozwoli nam zdobywać punkty. Musimy patrzeć do przodu i atakować, że w 2012 i 2014 roku także musieliśmy atakować pierwsze miejsce, aby ostatecznie wygrać trofeum. Mieliśmy trochę szczęścia - powiedział Toure w rozmowie z oficjalną stroną City.

- Musimy pokazać spójność i wygrywać. Następny mecz zagramy w FA Cup, ale potem gramy z Sunderlandem w lidze - to będzie kolejny trudny mecz.

- To będzie trudne zadanie, ponieważ nie mamy najlepszego bilansu w meczu na ich stadionie, ale jesteśmy w dobrej formie i możemy wygrać.

Źródło: www.mancity.com / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(3)
Yaya pełni na boisku i poza nim bardzo ważną rolę, co potwierdza w swoich wypowiedziach i grą. Widać, że wierzy w ten zespół i Jego dalszy rozwój. Walka o mistrzostwo pozostaje otwarta.
14 lutego 2017; 22:50
Toure jest wspaniały ! Zawsze we wszytsko wierzy i motywuje !
14 lutego 2017; 22:02
Być może to ostatni sezon Toure na Etihad Stadium,więc miło by było pożegnać się z Manchesterem mistrzostwem Anglii,ale o to będzie trudno i na chwilę obecną nie ma co rozmawiać na ten temat.Być może sytuacja się zmieni za miesiąc lub dwa.Oby ;)
14 lutego 2017; 20:24