Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć


Yangel Herrera wypożyczony do New York City FC
15 lutego 2017; 12:43, KP

Yangela Herrera, który w ostatnich godzinach zimowego okienka transferowego, przeniósł się z  Atletico Venezuela do Manchesteru City, został wypożyczony do klubu partnerskiego The Citizens - New York City FC.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę zrobić kolejny krok w mojej karierze. Cieszę się, że będę miał możliwość dalszego rozwoju wśród wysokiej klasy zawodników i dołączam do zespołu, który ma dobrą filozofię futbolu. To dla mnie bardzo ważne.

- Nie mogę się doczekać, aby grać pod wodzą Patricka Vieiry. To człowiek, który podczas kariery piłkarskiej grał na mojej pozycji i wiem, że będę w stanie nauczyć się wiele od niego. Chcę wchłonąć wszystkie dobre rzeczy od Patricka i kolegów z zespołu.

Warto podkreślić, że 19-letni Herrera ma już za sobą debiut w dorosłej reprezentacji Wenezueli.

Źródło: www.mancity.coml / Foto: www.manchestereveningnews.co.uk


KOMENTARZE(11)
Może a nie musi ;)
16 lutego 2017; 22:36
Szczerze powiedziawszy to chciałbym się mylić co do niego i oby chłopak rozpierdzielał system za kilka lat :)
16 lutego 2017; 20:20
Ja akurat wspomnę o Patricu Vieria... Bardzo Go cenię i podziwniam, nie ukrywam, że chciałabym zobaczyć Go kiedyś na miejscu Pepa... Uważam, że podejmuje bardzo dobre decyzje, jest bardzo dojrzałym coachem i bardzo Go lubię :)
15 lutego 2017; 21:23
Nic o chłopaku dokładnie nie wiemy, oglądał go ktoś w akcji podczas meczu? Vieira wykrzesze z niego jak najwięcej będzie mógł ;) Nie oceniam jego umiejętności bo dla mnie jest on anonimowy.
15 lutego 2017; 21:19
Ja w Herrerę mocno wierzę. Może to kiedyś będzie zawodnik na Manchester City? Nie gdybajcie, że z Niego nic nie będzie. Poczekajmy z parę lat, zobaczymy co z tego wyniknie. NYC to klub pod publikę, lecz dla starych graczy, a Yangel ma 19 lat i Jego praca z Vieirą (moim zdaniem najlepszego defensywnego pomocnika PL obok Barry'ego) może i nawet na pewno da Mu wiele. Chłopak się rozwinie, na pewno.
15 lutego 2017; 21:05
Na pewno praca z Vieirą da mu wiele i pozwoli wskoczyć na wyższy poziom,ale czy podskoczy aż tak wysoko by grać w City?Szczerze powątpiewam,nie takie talenty przepadały.Najważniejsze by w głowie miał poukładane,bo jeśli tego nie będzie to nic mu nie da nawet największy talent.
15 lutego 2017; 20:42
A ja wierzę, że Herrerę kiedykolwiek zobaczymy w Manchesterze. Owszem, NYC to klub pod publikę ale mający dobrego trenera, od którego Yangel może dużo się nauczyć.
15 lutego 2017; 18:24
Naprawdę wierzycie, że on kiedykolwiek zagra w City tym z Manchesteru? :)

Stawiam, że słyszycie o nim pierwszy i ostatni raz :) NYC to klub pod publikę, a nie pod ogrywanie talentów. Może jeden na 20 będzie dysponował takim poziomem, aby tutaj kiedyś wrócić.
15 lutego 2017; 18:11
Ja tam czekam z niecierpliwością aż w końcu pierwszy zespół zacznie czerpać garściami z akademii City w której znajduje się wielki potencjał.Herrera?Daj mu Boże jak najlepiej,ale w pierwszym zespole City raczej nigdy go nie zobaczymy, no może w przedsezonowych sparingach.
15 lutego 2017; 18:08
Ciekawą i dobrą inwestycję zrobili szejkowie kupując Yangela Herrerę. Ciekawie zapowiadający się zawodnik, a pod czujnym okiem Vieiry w NYC bardzo dużo się nauczy. Podoba mi się współpraca Manchesteru City, New York City i Melbourne City. Bardzo ciekawy projekt, w końcu to My jako pierwsi mamy prawo do kupien lub wypożyczeń zawodników z tych klubów. Dobra inwestycja.
15 lutego 2017; 18:03
O to chodzi! Dać ogrywać się w innym klubie, by nie marnować potencjału.. Popieram takie kierunki transferowe, kupić dobrze zapowiadającego się młodzika a następnie wypożyczyć go do słabszego klubu.. A nóż, widelec odpali.. Trzeba próbować..